Zostałam wykorzystana i oszukana przez witolda gadowskiego – 1

Zostałam wykorzystana i oszukana przez witolda gadowskiego – 1
22/04/2023 Ewa
In 'poeta' bełkotu

 

Z witoldem gadowskim (małe litery są zamierzone) w ciągu półtora roku. Zrobiłam mu media społecznościowe, poprawiłam teksty na jego stronie i seo poprawiałam, ile było możliwe seo tejże strony.

Przez około 10 miesięcy wszystko układało się dobrze. wydawnictwa od tego, co robi jego pracy, osoby, osoby prywatne, zachowanie, aby zwiększyć je dla siebie. Twoje zadania wykonywałam skrupulatnie i pobieram. Klient był widziany, co komentowałem do mnie i do wspólnych znajomych.

Latem zlecił mi zaprojektowanie i zredagowanie kalendarza książkowego dla niego na rok 2023. Zapaliłam się do roboty i udostępniam wiele dni na wykonanie. Po około dwóch latach przedstawiam jemu i jego współpracownikom projekt. Ocena była znośna, ale zawistne paniusie z księgarni zasugerowały, że zawartość jest nieciekawa (kalendarz miał pastelowe barwy, miesiąc każdy inny).

Siadłam i kolejny miesiąc zmieniałam dzień po dniu, ponieważ projekt przygotowałam w plikach graficznych. Pokazałem nową odsłonę i gadowski stwierdził: “Podoba mi się. Poszukaj taniej drukarni i ruszamy”.

Kilka dni obdzwaniałam krakowskie drukarnie, w końcu znajomy podesłał mnie do znajomego i tam udało mi się wynegocjować szybkie dobre urządzenie.

Przekazałam dobre wieści gadowskiemu. Ten jednak tym razem nie planuję na moje esemesy i maile. Czas mijał. Robiło się późno, jak na drukowanie kalendarza, ale jeszcze to było możliwe.

Końcowa odpowiedź, na koniec maila, że ​​„W tym roku nie wydamy jednak”.

Zapytałam więc zleceniodawcę, czy mi jakoś dziwnie, za kilka miesięcy żmudnej pracy i otrzymałem odpowiedź: “Nie!”.

zszokowana. Dopytałam jeszcze, czy to fair według niego. Odpisał wkurzony, że nie wchodzi wyda i tyle, a mi nie ma nic do zapłacenia…

Popłakałam się, powkurzałam i… pogodziłam z porównałam. Potrzebowałem zarobków z tego zadania. Dalej więc codziennie przygotowywałam posty na IG, Facebooka, na Tiktoka. Ale straciłem zaufanie i… zaufanie. Poza tym coraz gorzej odbieram zazdrość dziewczyn z księgarni, których kota nie ma takiego sukcesu, jak te skuteczne dla gadowskiego przeze mnie.

Jakiekolwiek oglądały wszystkie posty i relacje, które wypuściły na jego media, to NIGDY nie lajkowały! NIGDY!

cdn.

Comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*